Burlington spegel ”Mirov”, tre storlekar

Spegel
Välj storlek på spegel
Beslag
Välj färg på beslagen
Artikelnr: BUR-MIROVX+BUR-MI1850X Kategorier: ,

Burlington spegel ”Mirov” finns i tre olika storlekar och kan fås med beslag i tre olika ytbehandlingar. Storlekarna som finns att välja på är 40×50, 50×70 och 60×80 cm. Beslagen kan fås i krom, guld eller borstat nickel. Spegeln kan vinklas någon uppåt och nedåt.

Färgerna på bilderna är att se som riktlinjer då de kan förvanskas av skärmar, bildkomprimering och ljussättning.

Uppskattad leveranstid av ej lagerförda varor från denna leverantör är 5 v. Denna tid påverkas ± av yttre faktorer som övriga order, lagersituationer, semestrar, transporter m.m.

Dokument

Allmän skötselanvisningAllmän skötselanvisning

Badex logo
Översiktlig integritetspolicy

Vi använder kakor för att ge dig bästa möjliga upplevelse på vår hemsida. Kakor sparas i din webbläsare och hjälper till med funktioner som t.ex. känner igen dig när du återvänder till webbsidan eller hjälper oss att se vilka delar av vår webbsida som är mest intressant.